Благодійний марафон «Серце віддаю дітям»

Шановні Пані та Панове!

Ласкаво запрошуємо Вас відвідати Благодійний марафон «Серце віддаю дітям» та прийняти участь в ньому.
Наближається Різдво – час здійснення мрій…

В основі благодійного марафону «Серце віддаю дітям», до святкування Різдва Христова, лежить ідея об’єднати людей довкола родинного, світлого свята та повернути йому значущість і важливість передусім духовного начала, якого так потребують діти з обмеженими можливостями.

«Різдво – це не лише свято, коли ми готуємо несподіванки для своїх дітей та близьких. Це свято – особливий час, щоб ми згадали про дітей з обмеженими функціональними можливостями: дітей сім’ї, яких на щодень зіткаються з неможливістю лікування своїх діточок, або чиїх батьки забули про турботу за своїх дітей, бо впали у залежність від алкоголю, чи просто відмовились від них, чи про важкохворих, яких маленькі оченята сподіваються, що будуть здоровими.

Вже за доброю традицією, яка бере початок з 2009року, Благодійний марафон «Серце віддаю дітям» розпочинається з метою привернути увагу громадськості до проблем дітей з обмеженими функціональними можливостями у Дніпропетровську. Будинок Дитячої Моди «Рамаха» закликає бути милосердними та небайдужими до чужих проблем – це головні риси учасників марафону. Ведучі заходу – Тамерлан та Олена Омаргалієва – артисти, що також небайдужі до проблем діточок. Вони виконають свої нові та вже відомі пісні. Далі у програмі – виступи танцювальних колективів , дефіле від БДМ «Рамаха» та інших учасників, розваги та ігри, а також показ творчих робіт дітей з обмеженими функціональними можливостями. Кожен із них – справжній діамант, що має свої погляди на життя та бачення мистецтва. Цікаві та смачненькі подарунки заходу чекають кожного.

Після проведення виставки та презентації творчих робіт дітей з обмеженими функціональними можливостями за номінацією «Творчий внесок» буде нагороджено кращих серед учасників.

Особливо цінні подарунки для шкіл-інтернатів та дитячих будинків,такі як: пральні машинки, холодильники та телевізори будуть подаровані в кінці заходу.

Немає чужих дітей – всі діти наші, не залишайтеся байдужими. Адже діти – не тільки майбутнє, а ще й теперішнє. Вони змушують жити, допомагають знайти сенс існування, а для деяких, є тією самою ниточкою, що з’єднує душу із тілом. Усі вони різні – та усі вони рівні.

Тож допоможемо їм справді відчути себе потрібними та бажаними.


З повагою,
Будинок Дитячої моди «Рамаха»
Тетяна Свергун
Деталі за телефоном
798 04 58

22-12-2010, 02:22

Опрос

Где Вы покупаете вещи своему ребёнку?

где придётся
на вещевых рынках
в больших торговых комплексах
в специализированных бутиках
у модельеров или в ателье одежды
через интернет-магазины